שירותים בישראל

קידום במנועי חיפוש.

זה מתבצע בכדי שיווק באינטרנט להביא את האתר למיקום הראשון בתוצאות החיפוש. כדי להשיג את התוצאה, נדרשת מערכת עבודה כדי לשפר אותה מבחינת נוחות המשתמש ומילוי מידע העונה באופן מלא על בקשת המשתמש במערכת החיפוש.
פרסום קונטקסטואלי

מודעות טקסט ומודעות באנר ממוקמות במנועי חיפוש, רשתות חברתיות ועשרות אלפי משאבים בהתאם להיסטוריה של חיפושים המשתמשים.

קידום אתרים שיווק באינטרנט SEO אנו בונים מערכות יחסים ארוכות טווח ובוטחות.

תקופת שיתוף הפעולה הממוצע איתנו היא שנתיים וארבעה חודשים. אנו סומכים על משימות העסק וסדרי העדיפויות שלך. בחודש הראשון אנו יוצרים אסטרטגיית קידום פרטנית ובונים אותה מחדש באופן קבוע בתנאים משתנים. אנו פועלים לשיפור איכות האתר שלך – התוצאות שהושגו נשארות איתך. הכנסותינו תלויות ישירות ביעילות העבודה שלנו ובביצוע ה- KPI שנקבע.

כחלק מחוזה קידום אתרים, כמוסכם, אנו נבצע שינויים באתר האינטרנט שלך בכדי להשיג את התוצאה במהירות האפשרית. הפרויקט שלך מלווה על ידי צוות שלם של אנשי מקצוע, שכל אחד מהם יכול ליצור קשר באופן אישי ולקבל תשובה ללא מתווכים. חשבון אישי 24/7 עם מידע מקיף על מה שאנחנו עושים והתוצאות שהושגו. אין קידום אוטומטי. רק גישה אינדיבידואלית. רק שיטות לבנות.

צור קשר שיווק באינטרנט

המנהל יזהה את היעדים והיעדים שעומד בפני העסק שלך ויגלה אם נוכל לפתור אותם. במקרה שהשירות שלנו יועיל לכם, הוא מציין את מועדי התכנון להכנת הצעה מסחרית.
שלב 2 ניתוח והצעת ההצעה

שיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט

המטפל עורך אתר ביקורת מפורש, ניתוח הסביבה התחרותית ונושאים. במידת הצורך, מושך מומחה SEO לשאלה.

על סמך המידע שנאסף, מזוהים KPIs האופטימליים למעקב אחר התוצאה. מכינים תחזית לתוצאות והצעה מסחרית. בדרך כלל השלב אורך 2-3 יום.

חתימה על חוזה וקבלה לעבודה

תיאום וחתימת החוזה. מתן המלצות על החלפת קבלן בטוחה במידת הצורך. כניסה לפרויקט לעבודה.
תדריך מעמיק של הלקוח על ידי מנהל החשבון, זיהוי סדרי עדיפויות ומשימות עסקיות. קבלת גישה למערכות סטטיסטיקה ולמשרדי מנהלי אתרים.
כל לקוח מקבל גישה ל- CRM עם פונקציות רבות ושם הוא מתוודע עם צוות שיפתור את המשימות שלו. תוכלו ליצור קשר עם המומחה המתאים בכל עת.

רישום ומעקב אחר תוצאות.
אוסף גרעין סמנטי סמני כדי לעקוב אחר הדינמיקה של נראות הפרויקט. ראשית, השאלות הללו נבחרות שעבורן האתר כבר מקבל קליקים מהחיפוש.
הוספת גרעין סמנטי לאוסף העמדות הרגיל בפלטפורמה האנליטית.